O društvu

Športno kulturno društvo Čelešnk je bilo ustanovljeno 1. oktobra 2004. Društvo spodbuja športno in kulturno dejavnost in tako prispeva k razvoju športnih in kulturnih dejavnosti v domačih krajih, občini Lukovica in širše.

Društvo organizira rekreacijske dejavnosti in vadbo za svoje člane, pripravlja tekmovanja, pohode, izlete, predavanja, okrogle mize, kulturne in zabavne prireditve, skrbi za predstavljanje in ohranjanje kulturne in etnografske podobe krajev ter vzgaja svoje člane v točnosti, skromnosti, prijateljstvu, disciplini in zdravem načinu življenja.

Vreme

Blagovica

Rezervacija MTB proge

Za rezervacijo sedeža na kombiju, ki prevaža kolesarje od cilja do štarta, pokličite na številko
031 584 075 (Urban).
Število kolesarjev je omejeno.

Zasedenost parka

Športni park Čelešnk lahko rezervirate od sredine maja do konec oktobra na številki
041 768 385 (Aleš) ali
031 760 393 (Janez).

Preberi hišni red in pravilnik najema športnega parka Čelešnk!

Zasedeni dnevi

03.11.2017 - Kristjan Narat